Apartmány Gister

Ubytování Krkonoše

Ceník

Ubytování/pronájem

ZIMA – od 600,- Kč/ osoba/noc víkend od 1.500,- Kč/ osoba

JARO, LÉTO, PODZIM – od 500 Kč/ osoba/noc víkend od 1200 Kč/ osoba

Ceny stanovujeme v závislosti na počtu nocí a osob.

Pronájem celého RD je finančně zvýhodněn – 35tis/14osob/týden v zimním období, 30tis/týden/14 osob v letním období. Cena za pronájem celého apartmánu, při obsazení do 4 osob 2000/2400,-/noc, nad 4 osoby dle ceníku. Použití wellnes zpoplatněno.

Cena zahrnuje: povlečení, ručníky, toaletní papír, tekuté mýdlo, celodenní ohřev a spotřebu vody i elektrické energie, WIFI internet, parkování u objektu Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty. Záloha činí 50% ceny. Platby za ubytování/pronájem na bankovní účet majitele Při krátkodobém pobytu účtujeme příplatek. Při stornování pobytu do 60 dnů od nástupu propadá záloha v plné výši. Při obsazení skupinou nad 8 osob vybíráme vratnou kauci.

TÝDENNÍ POBYTY VŽDY OD SOBOTY DO SOBOTY nebo dle dohody.

Čas příjezdu: od 16:00 Čas odjezdu: do 10:00 Parkování u objektu zdarma pro 4 auta. Nekuřácké prostředí. Zákaz domácích zvířat. V ceně není započítán místní poplatek z pobytu. Poplatníkem tohoto poplatku je v celé jeho výši ubytovaný host. Sazba poplatku činí 25 Kč za každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku. Osvobozeni od poplatku mladší 18 let dle čl.8 Obecně závazné vyhlášky města Rokytnice nad Jizerou č.5/2019.

Ochrana osobních údajů: Všechny informace, které nám poskytnete, budou uchovány v tajnosti. Nikdy nebudou prodávány, vyměňovány ani jiným způsobem zneužívány (dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Podrobný popis zacházení s osobními údaji je k dispozici v místě ubytování.